Pierwsze logowanie użytkownika

Zmodyfikowano dnia 23 Jul 2024

W celu zalogowania się do programu należy wpisać następujący adres w przeglądarce: app.firetms.com bądź też wejść na stronę www.firetms.com i wybrać opcję Zaloguj.

Uwaga! Preferowaną i zalecaną przeglądarką internetową jest Google Chrome. Do platformy można logować się również poprzez następujące przeglądarki internetowe: Firefox, Safari.  • Na stronie logowania należy podać kolejno adres e-mail, na który zostało zarejestrowane konto oraz hasło.  

Uwaga! System podczas logowania weryfikuje wielkość znaków zarówno w adresie e-mail jak i haśle, dlatego ważne jest ich poprawne wprowadzenie.

  • W sytuacji utraty / zapomnienia hasła można skorzystać z opcji Nie pamiętasz hasła? i nadać nowe. W tym miejscu można również wybrać wersję językową platformy (prawy górny róg) - preferowany język należy wybrać przed zalogowaniem.

  • Po zalogowaniu zostanie wyświetlona strona startowa fireTMS. W prawym górnym rogu znajduje się m.in. informacja dotycząca planu oraz możliwość przełączenia się pomiędzy poszczególnymi widokami (przewoźnik, spedytor). 


Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł