W celu zalogowania się do programu, należy wpisać następujący adres: app.firetms.com, bądź też wejść na stronę www.firetms.com i wybrać opcję Zaloguj.

Uwaga: Preferowaną i zalecaną przeglądarką internetową jest Google Chrome. Do platformy można logować się poprzez następujące przeglądarki internetowe: Opera, Firefox, Safari. Ze względów bezpieczeństwa nie obsługujemy przeglądarki Internet Explorer.

  • Po wpisaniu danego adresu zostaniemy przekierowani na stronę logowania. W celu zalogowania podajemy nazwę użytkownika oraz hasło: nazwa użytkownika to nic innego, jak adres e-mail, na który zostało zarejestrowane konto.
  • Gdy nie pamiętamy hasła, możemy skorzystać z opcji "Nie pamiętasz hasła?" i nadać nowe. W tym miejscu możemy również wybrać wersję językową platformy. Mamy do wyboru osiem wersji językowych: polską, angielską, niemiecką, litewską, czeską, słowacką, rumuńską, rosyjską.

  • Po zalogowaniu zostaniemy przekierowani na stronę startową systemu. W prawym górnym rogu znajduje się informacja dotycząca ilości dni do końca abonamentu oraz możliwość przełączenia się pomiędzy poszczególnymi widokami (klasyczny, przewoźnik, spedytor). Poprawna konfiguracja konta użytkownika jest ważną czynnością pozwalającą na sprawną i wydajną pracę. W celu skonfigurowania konta użytkownika wchodzimy w menu Konfiguracja, następnie Mój profilkażdy z użytkowników, niezależnie od przydzielonej Roli (więcej informacji na temat Ról użytkowników TUTAJ) ma dostęp do tych ustawień - pozostałe opcje dostępne są wyłącznie dla użytkownika z Rolą Administratora. W tym miejscu możemy zmenić nazwę uzytkownika, ustawić mu preferowany kolor czy też zmienić jego numer telefonu.